Stavěčka tábora 2023

Letošní stavěčka tábora pod Kloboučkem proběhne od 30. 6. do 2. 7. 2023. Pokud najdte čas a budete nám chtít pomoct, tak prosím vyplňte dotazník, nejpozději do 25. 6., pomůže nám to s organizací.

Co se bude dít?

• Pátek 30. 6.
    • V 16:00 nakládání věcí u klubovny a následný převoz na tábořiště, příprava louky
  • Sobota 1. 7.
    • Stavba táborových staveb a stanů
  • Neděle 2. 7.
    1. Dodělávky a příprava na účastníky

Doprava, přespání a jídlo

Pokud by měl někdo problém dostat se  v pátek nebo sobotu na tábořiště, tak to určitě zadejte do dotazníku a odvoz bychom zajistili. Skauti, kteří budou chtít odjet až v neděli odpoledne, si odvoz řeší sami.

Na  tábořišti se dá samozřejmě přespat a to ve stanech, případně na zemi nebo v hamakách.

Jídlo na pátek a sobotu si vezměte vlastní, nebude ještě možné využít kamna na uvaření a hlavně na to nebude čas. V neděli už jsme schopni jídlo zajistit, stačí se napsat do dotazníku. Co se týká pití, tak bude možno  si doplnit už od pátku.

Nářadí

V pátek se nám budou hodit navíc nějaké hrábě, kdo má, určitě vezměte.

V sobotu se může hodit aku vrtačka, kladívko, sada plochých klíčů, případně ráčna, lopata nebo krumpáč.  A samozřejmě pracovní rukavice.

V případě dotazů kontaktujte Petra Bílu (+420 721 645 706)